5 Nisan 2009

Şaka mı bu..??

Yönetim Kurulu’ndan Açıklama
04.04.2009 23:51

Bugün oynanan Beşiktaş-Kayserispor maçının öncesinde Beşiktaş taraftarları Barbaros Bulvarı'ndan itibaren Futbol Takımımız'ı getiren otobüse eşlik ederek, Takımımız lehine tezahüratlar yapmak için biraraya geldiklerinde maalesef son derece üzüntü verici olaylar meydana gelmiş, taraftarlar arasına giren, davranışları asla kabul edilemeyecek bazı gruplar polisimize karşı(evet evet bende burda dumur oldum..!!) zaman zaman hoş olmayan davranışlarda bulunmuşlardır.
Özellikle polis teşkilatımızın 164. yılını kutladığımız böyle bir haftada sağduyudan, itidalden yoksun kişilerin görevlilere yaptığı(evet yanlış okumuyorsunuz..!!) bu yanlış hareketler Beşiktaş Camiası'nı ve Yönetimimiz'i derinden üzmüştür.
Ancak olaylar ve eylemlere müdahale sırasında birçok masum taraftarımızın maça gelişlerinde ve stadyuma girişlerinde zarar görmeleri, fiziki itiş kakış(öyle bir şey yok, direk tazyikli su-jop-dipçik-tekme vs..!!) içinde kalmaları ve mağduriyete uğramaları üzüntümüzü daha da arttırmıştır.
Süper Lig'in son haftalarına girerken ve Takımımız tüm Camiası ile kenetlenip şampiyonluğu hedeflerken gerçek Beşiktaş taraftarlarının daha sakin, ölçülü hareket(işte bu "ölçülü haraket" önemli bir konu..!!) içinde olmaları gerektiğini, bugünkü olaylardan tekraren büyük üzüntü içinde olduğumuzu kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu

1 yorum:

Çubuklu Sevdalısı dedi ki...

şaka değil onlar cimnastik yönetimi ayıp gerçekten yazık taraftara