14 Kasım 2011

Nereden çıktı bu FBloggers atkıları..?!

 Selam arkadaşlar..

3 temmuz’dan sonra oluşan bu karmaşık ortamda geçen sene(daha pembe hayallere:/) kurduğumuz küçük ve mütevazi taraftar grubumuz FBloggers ile kulübümüze maddi anlamda nasıl yardım edebileceğimizi(Kombine+FBKart+forma vs harici..) düşündük..

Daha sonra aklımıza Düzce/Topuk Yaylası’ndaki futbolcularımıza destek amacıyla yaptığımız gezide yolda gördüğümüz, defter sayfalarını sarı-lacivert boyayarak bizi karşılayan küçük kardeşlerimiz geldi.. Ve sonradan yaptığımız muhabbetlerde de ortaya "Oradaki küçük kardeşlerimize neden Fenerium ürünleriyle yardım etmiyoruz.?!” diye bir fikir çıktı..

Sonradan bununla ilgili araştırmalar yaptık ve oradaki insanlara ulaştık, yardıma ihtiyacı olan okulları ve mevcutlarını belirledik... Yeniyurt, Yeşiltepe, Bakacak, Mengencik ve Bıçkıyanı okullarında öğrenim gören 110 kadar öğrenci kardeşimizin ihtiyaci olan Mont, bot, polar, temel kırtasiye, hikaye kitapları, eğitici oyunlar, kaynak kitaplar, zeka geliştirici oyuncaklar vb eksikler için başta Fenerium olmak üzere firmalarla irtibata geçtik ve bu kampanyaya maddi kaynak sağlamak için de ilk etapta 100 adet atkı yaptırdık..

Tanesi 15 liradan satılacak bu atkılar ve toplanacak yardım paralarıyla eksik ihtiyaç malzemelerini toparlayıp en geçlbaşından 1 hafta kadar önce bu kardeşlerimize ulaştirmayı düşünüyoruz..
 Eger sizde “Ben Varım!” diyorsanız  aşağıdaki hesap ve İBan numaralarından Yiğit arkadaşın hesabına ulaşıp bir atkı alarak, bizimle ve o küçük Fenerbahçeli kardeşlerimizle omuz-omuza olabilirsiniz..

İş Bankası ; 2422 0223663 Yiğit Yılmaz.
İBan ; TR870006400000124220223663
not : atkıdan almak için para yatıranlar daha sonra lütfen yigitsyilmaz@gmail.com adresinden Yiğit Yılmaz ile iletişime geçsinler.

Hiç yorum yok: